Stupně seminářů - Mažoretková akademie

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Stupně seminářů


I. stupeň
      Určeno pro začínající vedoucí a trenéry,  kteří nemají  žádné, nebo jen minimální zkušenosti s mažoretkovým sportem. Semináře obsahují základní informace a rady o tom jak začít, na co se zaměřit, kontakty na zkušenější trenéry, praktické ukázky částí tréninku, konzultace pravidel apod.

II. stupeň
      Určeno pro vedoucí a trenéry, kteří již mají základní zkušenosti s mažoretkovým sportem. Semináře  stupně II.  navazují  na  semináře stupně I. a rozšiřují základní informace.

III. stupeň
      Určeno pro vedoucí a trenéry, kteří již mají základní zkušenosti s mažoretkovým sportem. Semináře stupně III. navazují na semináře stupně II. a podávají hlubší informace a rady na určité téma. Součástí jsou kromě teoretických informací i praktické workshopy, DVD ukázky, řízená diskuze všech zúčastněných trenérů, pohledy porotců.

IV. stupeň
        Určeno pro vedoucí a trenéry všech úrovní. Není zaměřeno přímo na samotné trénování mažoretek, ale na poradenství o tom, jak založit mažoretkový oddíl, jak získávat dotace a granty, jakým způsobem následně účtovat, pravidla první pomoci...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky